Чому це так важливо?

  Відомі зірки та представники шоу-бізнесу підтримують #ОФІЦІЙНІ КВИТКИ

  Company image

  Тіна Кароль

  «Для мене важливі емоції кожного глядача, які приходять на мій концерт. Я хочу, щоб ви відчували радість від нашої зустрічі, а не розчарування від того, що вона не відбулася — через діяльність шахраїв. Захищайте себе, купуйте тільки офіційні квитки у офіційних операторів. Тепла вам, любові і до зустрічі!»

  Company image

  Сергій Бабкін

  «Тепер ви можете витратити на 5 хвилин на перевірку квитка, але впевнитись на 100%, що він - оригінальний, і з ним ви справді отримаєте той кайф від концерту, на який чекаєте! Саме ці 5 хвилин можуть вартувати вам нервів і подвійних сил пізніше. Не поспішайте, дихайте повільно, будьте обачні та відстоюйте свої права!»

  Company image

  Джамала

  «Всі знають випадки, коли хтось купив квиток на концерт з рук, а на контролі виявилося, що це лише шматок паперу. Я дуже рада, що нарешті в слухачів з’явиться можливість перевірити, чи справжній квиток вони придбали.»

  Company image

  Юлія Саніна, The HARDKISS

  «Ми завжди виступаємо за чесність звучання на кожному концерті, за щиру енергію, яка виникає між нами під час зустрічей. Ми за офіційні квитки і захист кожного нашого слухача. Ми за все, що сприяє нашому живому спілкуванню.»

  Company image

  Ната Жижченко, ONUKA

  «Ми завжди наголошуємо на тому, що квитки потрібно купувати лише у офіційних квиткових операторів, але, знаю, нам не під силу застерегти всіх. Сподіваюсь, що ініціатива «офіційні квитки», якщо навіть не зупинить розповсюдження фейкових квитків, то хоча б приверне увагу громадськості до того, як можна розв’язати проблему.»

  Company image

  Макс Барських

  «Є люди, які купують квитки на мої концерти. А є люди, які їх підроблюють. #офіційні квитки захищають перших від других. Я підтримую цю програму, тому що хочу, щоб всі наші спільні заходи проходили в атмосфері тепла та довіри. Тільки любов! Тільки офіційні квитки!»

  Company image

  Андрій Данилко

  «Будь ласка, не втрачайте розум! У наш час підробок і аферизму потрібно купувати квитки тільки в офіційних продавців. Інакше ви ризикуєте прийти на концерт і не потрапити на нього. І у випадку з підробленими квитками - скаржитися буде нікуди, та й марно: ніхто вам гроші не поверне. Не ризикуйте, не псуйте собі свято!»

  Company image

  Ольга Полякова

  «Я часто чую, що люди не можуть потрапити на концерти через те, що купили квитки з рук. Це дійсно проблема яку важливо вирішити, тому що кожна наша зустріч повинна бути яскравою і позитивною, і ні в якому разі не має бути зіпсованою через діяльність шахраїв. Поважайте себе. Бережіть свої радісні емоції та гроші. До зустрічі!»

  Company image

  Євген Філатов, The Maneken

  «Насправді, ви самі вирішуєте — потрапите на концерт чи ні. Замовляєте ви офіційні квитки чи купуєте їх з рук. Головне не підведіть себе.»

  Company image

  Андрій Шабанов

  «Я взагалі не розумію як можна купувати квитки з рук чи на чорному ринку в якихось там спекулянтів. Зайвий квиточок з рук перед концертом - це архаїчне минуле! Але якщо вже трапилась ситуація, коли вам дуже треба на концерт, а там солдаут і єдина можливість потрапити це купівля з рук, ось вам дуже крутий ресурс, який забеспечить вам впевненість в тому, що ваш квиток не фейк!»

  Company image

  Bloom Twins

  "Ми чимало подорожуємо світом і проблеми шахрайства бачимо в кожній країні. Круто, що Україна така прогресивна з точки зору захисту фанів. Класний проект, з радістю підтримуємо. Buy only official tickets!"

  Company image

  Alina Pash

  «Поки в мене не було сольного шоу. Я тільки до нього готуюсь. Але окрім перформансу, музичної та візуальної складових шоу, я розумію, що офіційні квітки – важливий аспект класного концерту. Тільки при умові, що квитки офіційні, відбувається справжній меджик»

  Company image

  Cape Cod

  «Останній раз я купував квитки з рук років 10 назад. Тоді потрапити на бажаний концерт не вийшло, а шукати продавця в нескінченному натовпі було безглуздо. Думаю, #офіційні квитки тоді би стали в нагоді. Дуже своєчасний сервіс на фоні збільшення кількості випадків продажу підроблених квитків.»

  Company image

  Yuko

  «Звісно, дуже важливо мати систему, яка захищає від шахраїв. Але також треба бути свідомим та самостійно слідкувати за цим. Квитки краще купляти у надійних організаторів та квиткових операторів.»

  # ОФІЦІЙНІ КВИТКИ

  це проект громадських організацій, уряду та відповідальних представників бізнесу, крок у бік захисту глядача 

   Made with